Loading Flash movie...
Loading Flash movie...
Studio Optyczne ORANGE - strona główna
Współpracujemy z firmami...
             Nowości w ofercie Studia Optycznego       Transitions VI, soczewki progresywne i...       Gdzie nas szukać...       Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Soczewki DriveWear aktywowane przez Transitions    Komfort bez kompromisów

Czym jest DriveWear? To pierwsza na świecie fotochromowa soczewka polaryzacyjna zaprojektowana przede wszystkim dla kierowców. W zależności od warunków panujących na drodze (zachmurzenie, jazda pod słońce, silne nasłonecznienie) zmienia ona natężenie swojej barwy. Równocześnie, dzięki powłoce polaryzacyjnej, eliminuje wszelkie odbicia i refleksy rozpraszające uwagę kierowcy i wpływające na komfort jazdy.


Na czym polega wyjątkowość soczewek DriveWear? Dotychczas soczewki fotochromowe nie spełniały swoich funkcji wewnątrz pojazdów z uwagi na to, że szyby stanowią filtr blokujący promienie UV, a to właśnie promieniowanie ultrafioletowe jest odpowiedzialne za zaciemnianie się klasycznych szkieł fotochromowych.

Warstwy pochłaniające światło w soczewkach DriveWear

      Soczewki DriveWear zostały jednak zaprojektowane by wspierać naturalne możliwości ludzkiego wzroku w każdych warunkach pogodowych - dzięki połączeniu technologii NuPolar firmy Younger Optics oraz Transitions VI zaciemniają się nie tylko pod wpływem działania promieni UV ale też wskutek działania promieniowania słonecznego w paśmie widzialnym.


Jak działają soczewki DriveWear? Kolor i natężenie zabarwienia soczewek DriveWear są uzależnione od warunków pogodowych panujących na drodze a co za tym idzie - od intensywności padania promieni słonecznych i UV.

      Zachmurzenie

Soczewki DriveWear zapewniają wysoką przepuszczalność światła dostarczając oczom maksimum informacji o sytuacji na drodze. Warstwy polaryzacyjne eliminują rozpraszające uwagę odbicia światła. Zabarwienie soczewki gwarantuje wysoki komfort widzenia, poprawiając kontrast zwiększa rozpoznawanie obiektów i postrzeganie głębi.

      Jazda pod słońce

Przy silnym nasłonecznieniu w soczewkach DriveWear aktywizują się fotochromy światła widzialnego, blokując oślepiające promienie słoneczne. Dodatkowo jakość i komfort widzenia podnoszą warstwy polaryzacyjne eliminujące wszelkie odbicia.

      Silne nasłonecznienie poza pojazdem

W warunkach silnego nasłonecznienia soczewki DriveWear działają jak tradycyjne soczewki fotochromowe, a pełną ochronę wzroku przed promieniami słonecznymi i UV zapewniają warstwy fotochromowe Transitions VI.

Soczewki DriveWear polecamy tym, dla których samochód jest podstawowym i najważniejszym środkiem transportu.

(mat. Szajna Laboratorium Optyczne)

TYLKO U NAS zamawiając soczewki DRIVEWEAR zyskujesz PODWÓJNIE!!!

Przy zakupie okularów z soczewkami DRIVEWEAR otrzymasz BON uprawniający do odbioru PARY SOCZEWEK FOTOCHROMOWYCH TRANSITIONS VI - doskonałego prezentu dla bliskiej osoby na cały rok!!!

Promocja nie łączy się z innymi organizowanymi przez Studio Optyczne ORANGE. Szczegóły na miejscu
poprzednia strona  »