Loading Flash movie...
Loading Flash movie...
Studio Optyczne ORANGE - strona główna
Współpracujemy z firmami...
             Nowości w ofercie Studia Optycznego       Transitions VI, soczewki progresywne i...       Gdzie nas szukać...       Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Progresja a technologia Free Form     Widzenie bez kompromisów

        Technologia FREE FORM jest w obecnej chwili najlepszą i najbardziej doskonałą metodą wykonywania soczewek okularowych. Użycie specjalnego oprogramowania (obróbka cyfrowa), w którym możemy wprowadzić do konstrukcji soczewki dokładną charakterystykę pacjenta, w połączeniu z precyzyjnym narzędziem polerującym dało efekt w postaci spersonifikowanej i indywidualnej soczewki progresywnej, uwzględniającej osobiste potrzeby użytkownika, niestandardowy kształt oprawy oraz specyficzny sposób noszenia okularów.


        Innowacyjne podejście zastosowane przy projektowaniu i precycyjne wykonanie soczewek progresywnych VEO, będących w ofercie firmy Szajna Laboratorium Optyczne w oparciu o technologie FreeForm daje użytkownikom szybko odczuwalne korzyści:

- redukcję zakłóceń bocznych charakterystycznych dla tradycyjnych konstrukcji progresywnych

- szerokie pole widzenia na wszystkie odległości

- płynne i naturalne zmiany mocy

- podwyższoną ostrość i stabilność widzenia

- zwiększoną estetykę soczewek (małą masa i grubość).


Zastosowane innowacje technologiczne przekładają się na bardzo wysokie parametry i komfort widzenia, nazwane roboczo wzrokiem w jakości HD (od najwyższego standardu obrazu cyfrowego).

Tradycyjna progresja a soczewki VEO

Użytkownicy VEO zyskują bardzo szerokie (35% większe niż dotychczas) pole widzenia na wszystkie odległości - bliskie, pośrednie i dalekie. Obraz tworzony na siatkówce jest perfekcyjnie ostry (dzięki idealnie wyciętej powierzchni), w pełni stabilny (poprzez redukcję aberracji bocznych) oraz krystalicznie czysty (dzięki najlepszym materiałom i procesowi obróbki). Dodatkowo technologia FreeForm pozwala na tworzenie cieńszych i lżejszych soczewek w stosunku do tradycyjnych konstrukcji progresywnych. Standardowo każda para VEO poddawana jest zawsze (nieodpłatnie) pocienieniu pryzmatycznemu gwarantującemu wysoką estetykę szkieł, nawet przy dużych mocach.


Promocja okularów progresywnych z soczewkami wykonanymi w technologii FreeForm!

Do zamówionych soczewek progresywnych objętych promocją oprawę okularową dostajesz GRATIS - bez limitu ceny!!!

Promocja nie łączy się z innymi organizowanymi przez Studio Optyczne ORANGE. Szczegóły na miejscu
poprzednia strona  »