Loading Flash movie...
Loading Flash movie...
Studio Optyczne ORANGE - strona główna
Współpracujemy z firmami...
             Nowości w ofercie Studia Optycznego       Transitions VI, soczewki progresywne i...       Gdzie nas szukać...       Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  WESOŁA SZKOŁA    PROMOCJA SOCZEWEK Z ANTYREFLEKSEMPromocja WESOŁA SZKOŁA - organiczne soczewki z antyrefleksem za połowę ceny!!!      Rodzicu - zamów okulary dla dziecka z lekkimi i bezpiecznymi soczewkami organicznymi, z przejrzystą i nowoczesną powłoką antyrefleksyjną. Skorzystasz podwójnie: swojemu dziecku zapewnisz komfortowe i optymalne warunki do nauki a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na inne, niezbędne wydatki związane z wyprawką do szkoły.

      PAMIĘTAJ: wada wzroku u dziecka może objawiać się w szczególności rozkojarzeniem, niechęcią do czytania, brakiem koncentracji, co w rezultacie zawsze prowadzi do gorszych wyników w nauce. Zastosowanie do korekcji wzroku dziecka soczewek z powłoką antyrefleksyjną sprawi, że jego oczy będą mogły spoglądać na świat przez idealnie przezroczyste soczewki, które nie stanowią żadnej bariery dla prawidłowego rozwoju wzroku.

...

      Jesteś uczniem lub studentem - a może pracownikiem oświaty - TA OFERTA SKIEROWANA JEST WŁAŚNIE DO CIEBIE - do końca października możesz skorzystać z wyjątkowych rabatów na organiczne soczewki z powłoką antyrefleksyjną. Tylko teraz - ze zniżką do 50%! Przyjdź do nas i przekonaj się na własne oczy jak przejrzystość soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi wpływa na jakość i komfort widzenia.


Promocja nie łączy się z innymi organizowanymi przez Studio Optyczne

...
poprzednia strona  »