Loading Flash movie...
Loading Flash movie...
Studio Optyczne ORANGE - strona główna
Współpracujemy z firmami...
             Nowości w ofercie Studia Optycznego       Transitions VI, soczewki progresywne i...       Gdzie nas szukać...       Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Soczewki fotochromowe TRANSITIONS® VI     Udoskonalone własności...

Liczby...

Ponad 3/4 pytanych osób deklaruje, że ich oczy są wrażliwe na światło.

82% osób uważa, że rażące światło ma wpływ na ich widzenie na zewnątrz pomieszczeń.

Tylko jedna osoba na dziesięć jest świadoma faktu, że długotrwałe działanie promieni słonecznych może uszkodzić jej wzrok...

Co wyróżnia soczewki Transitions® VI spośród innych soczewek fotochromowych?

1. Soczewki Transitions VI całkowicie blokują szkodliwe promieniowanie UVA i UVB, a teraz zapewniają również ochronę UV 400 - wykraczając poza konwencjonalne 380nm, blokują ponad 99.5% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego pomiędzy 280nm a 400nm - długotrwałe oddziaływanie szkodliwych promieni UV może wywołać wszakże różne schorzenia oczu, w tym kataraktę a nawet degenerację siatkówki.

2. Soczewki fotochromowe Transitions VI redukują będące przyczyną dyskomfortu rażące światło. W połączeniu z powłoką antyrefleksyjną dodatkowo polepszają widzenie wewnątrz pomieszczeń, redukują olśnienie i mają korzystny wpływ na widzenie w czasie jazdy samochodem nocą. Należy dodać, że dzięki powłoce antyrefleksyjnej znacząco polepsza się dynamika zmiany zabarwienia soczewki a przejrzystość soczewki Transitions VI z powłoką antyrefleksyjną w warunkach braku narażenia na promieniowanie UV (w pomieszczeniach, nocą ) sięga 95%!

3. Dostępność szerokiej gamy materiałów i indeksów soczewek oferowanych z technologią Transitions powoduje, że soczewki fotochromowe Transitions VI są osiągalne nie tylko w tradycyjnych soczewkach organicznych CR-39 ale i w organicznych materiałach wysokoindeksowych (do indeksu 1.67 włącznie), soczewkach wykonywanych dla osób aktywnych, uprawiających sport (Poliwęglan) a także jako doskonałe uzupełnienie soczewek polaryzacyjnych, w połączeniu z którymi powstała nowa klasa soczewek fotochromowych przeznaczonych dla kierowców: soczewki DriveWear aktywowane przez Transitions®.

4. Materiał Transitions jest osiągalny zarówno w konstrukcjach soczewek dwuogniskowych jak i progresywnych, nie wyłączając indywidualnych fotochromowych soczewek progresywnych Transitions VI, wykonywanych w technologii free form.

Certyfikat World Council Of Optometry Pełna ochrona wzroku

Dlaczego polecamy soczewki Transitions VI? To najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki fotochromowe firmy Transitions Optical, które wyznaczają nowy standard ochrony wzroku. Nowa generacja soczewek fotochromowych Transitions VI umożliwia nam - tak jak w przypadku zwykłych przejrzystych soczewek - zachowanie najwyższej jakości i komfortu widzenia wewnątrz pomieszczeń; pozwala również cieszyć się optymalnym widzeniem każdego dnia przy praktycznie każdym oświetleniu.

Komu polecamy soczewki fotochromowe Transitions VI? Ponieważ oferują one więcej korzyści niż soczewki przejrzyste, soczewki Transitions VI są zalecane osobom, które mają specjalne potrzeby i których wzrok może się pogorszyć w trakcie wystawienia na działanie światła i promieni UV.

(mat. Transitions Optical)

Tylko teraz wyjątkowa oferta na okulary z soczewkami TRANSITIONS VI !!!

POWOŁAJ SIĘ NA INTERNETOWĄ WYPRZEDAŻ FOTOCHROMOWYCH SOCZEWEK TRANSITIONS VI z powłoką antyrefleksyjną - A OTRZYMASZ RABAT NA OPRAWĘ - 150zł!!!

Promocja ważna do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegóły na miejscu.
poprzednia strona  »